Apie mus

Protozauro istorija prasidėjo kaip kelių draugų projektas nedideliame garaže dar 2018-iais. Praėjus keliems metams jau esame įmonė, kuri aptarnauja klientus keturiuose kontinentuose, ir kuriai dirba virš tuzino žmonių.

Iš pradžių įmonė buvo nusitaikiusi į prototipavimo paslaugas, bet neilgai trukus rado kitą pašaukimą ir pasuko link serijinės gamybos. Per pirmus gyvavimo metus Protozauras išplėtė gamybos galimybes įtraukdami trijų ir penkių ašių CNC frezavimą, CNC tekinimą, daug įvairių antrinio apdirbimo metodų, lazerinį suvirinimą bei 3D spausdinimą.

Protozauro klientai ir partneriai patiki mums itin svarbių ir precizinių komponentų gamybą tokiose ateities pramonės šakose kaip atsinaujinanti energija, elektrinis transportas, bei pramonės automatizavimas. Mūsų siūloma kokybė, trumpas tiekimo terminas bei dėmesys sutelktas į detales jau laimėjo daugumos klientų palankumą ir leido mums greitai augti.

Mūsų prototipavimo veiklos, nors ir sumažėjusios apimtimi – nėra pamirštos. Džiaugiamės galėdami pasiūlyti specializuotus testavimo stendus ir kitus automatizavimo įrankius klientams pradedant nuo startuolių medicinos srityje iki didelių projektavimo komandų transporto srityje. Taip pat dirbame kartu su mokslininkais iš Kauno technologijos universiteto kurdami automatizuotą ruošinių ir detalių perkėlimo sistemą, kuri bus pritaikyta tokiai serijinei gamybai, kaip mūsų pačių.